top of page
Marble Surface
Yoga at Home

Hakkımda

1990 yılında Muğla' da doğdu. İktisat fakültesi, kamu yönetimi ve siyaset bilimleri bölümüyle ilk lisans programını tamamladı. 2013 yılında özel bir kurumda, kurum içi eğitmenlik ile eğitmenlik hayatına başladı. Farklı kurumlarda çalışması, kurumsal eğitmenlik deneyimleri ardından eğitim ve öğretim alanında uzmanlaşmak adına Pedagojik Formasyon eğitimini 2015 yılında Anadolu Üniversitesi' nden aldı.
2. Lisan programı için, insanın gelişim evrelerini öğrenmek adına İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Lisans Programını seçti.

İnsan gelişim evrelerine olan merakı, psikolojiye ve felsefeye olan ilgisi pedagoji eğitimiyle daha da arttı ve bu alanda okumalar yaparken yolu Yoga öğretisi ile kesişti.

Oldukça küçük yaşlardan beri evren ve varoluşa dair sorularını; insanlığın düşünme, hissetme, beden gelişimi, psikolojisi ve aralarındaki ilişkiyi yoga öğretisi içinde bulmuş olması ile Yoga felsefesine, öğretisine olan hayranlığı daha da arttı.

Yoga Eğitmenliği Uzmanlık Programını tamamladıktan sonra, Yoga felsefesi, Sanskrit dil,
sres, postür, ağrı, travma, mindfulness, şiddetsiz İletişim alanlarında eğitimlere, seminerlere ve konferanslara katıldı.

Vücudun her bölümünü çalıştıran en iyi egzersiz sistemlerinden Pilates' i de portföyüne dahil ederek, birçok farklı kurumdan Pilates Eğitmeni/Antrenörü sertifikalarını aldı.

Online olarak ve Eskişehir' de stüdyo dersleri ile Yoga' yı bir çok kişiyle buluşturması ardından, 2021 yılında Çorlu' ya taşınarak Yoga ve Pilates stüdyo derslerine devam etti.

Hayat boyu öğrenme ve keşfetmenin bitmediği bilinciyle, yoga öğretisini öğrenmeye, pilatesi uygulamaya ve bunlara dair eğitimler almaya devam ederken; önceliğini daima faydalı olabilmek olarak belirlemiştir.

Yoga ve Pilates' in bilimsel alandaki kanıtlarını eğitmenlik yaptığı derslere adapte ederek, kurucusu olduğu Mind Stüdyo' da Mindfulness temelli programlar uygulamaya ve sunmaya devam etmektedir.

 

Bireysel ve grup dersi olarak planlanan, yoga ve pilates derslerine katılmak için iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

bottom of page